Статьи

Статьи по неврологии

Неврологічні прояви остеохондрозу складають від 60 до 70% серед усіх захворювань периферичної нервової системи, а вертеброгенні радикулопатії займають від 8 до 10% серед інших ускладнень остеохондрозу хребта, що нерідко призводять не тільки до тимчасової, а й стійкої втрати працездатності.

Опубликовано в Статьи

Головные боли затрагивают 90% населения, большинство из которых являются доброкачественными, некоторые из них опасны для жизни, а другие требуют постоянной медицинской консультации и лечения. Согласно классификации Международного общества головной боли – все головные боли делятся на первичные и вторичные.

Опубликовано в Обзоры

Сегодня в медицинской практике многих клиницистов при выборе лечения используется концепция «коморбидности», т.е. учёта одновременной манифестацией в организме нескольких заболеваний

Опубликовано в Статьи

Досліджено та проведено аналіз даних отриманих за допомогою магнітно-резонансної томографії у 30 хворих на повторний ішемічний інсульт.

Опубликовано в Статьи

В статті викладені основні вимоги до післядипломної підготовки лікарів-інтернів згідно сучасних світових стандартів, враховуючі активний процес інтеграції медичної освіти України в загальноєвропейський освітній простір.

Опубликовано в Статьи